Dezynfekcja:
Dezynfekcja jest to skuteczne postepowanie mające na celu ochronne ludzi i zwierząt przed szkodliwym wpływem drobnoustrojów, bakterii, wirusów.

Choć bakterii i wirusów nie sposób zobaczyć gołym okiem, to jednak stwarzają on realne zagrożenie dla  Twojego zdrowia i Twoich bliskich. Nasza firma oferuje profesjonalne zabezpieczenie pomieszczeń pod względem:

 • Wirusobójczym,
 • Bakteriobójczym,
 • Grzybobójczym,

Każdą z poniższych metod można łączyć, powielać. Każdy sposób dezynfekcji dobierany jest indywidualnie do potrzeb klienta oraz po zapoznaniu się ze specyfiką pomieszczeń.

 • Ozonowanie:

Ozonowanie jest ekologiczną metodą dezynfekcji. Metoda ta pozwala trwale usunąć szkodliwe dla zdrowia alergeny, bakterie, pleśń, grzyby, roztocza, nieprzyjemne zapachy w tym odór papierosowy i toksyczne związki chemiczne.

Ozon jest jednym z najsilniejszych utleniaczy i jest wyjątkowo skuteczny. Po około 2 godzinach można ponownie korzystać z pomieszczeń poddanych ozonowaniu. Regularne przeprowadzanie ozonowania nadaje świeżość oraz czystość.

 • Lampy UV C:
  Dezynfekcja przeprowadzana za pomocą lamp UV C zapewnia wysoką skuteczność w usuwaniu wirusów, bakterii. Metoda ta służy do dezynfekcji powietrza w szpitalach, przychodniach i laboratoriach. Promieniowanie ultrafioletowe typu C skutecznie usuwa z powierzchni bakterie, grzyby wirusy oraz inne drobnoustroje szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Metoda ta również należy do ekologicznych, po zakończeniu procedury pomieszczenie nadaję się od razu do użytku, nie pozostawia nie przyjemnych zapachów.
 • Chemia IPA:

Dezynfekcja z zastosowaniem środkowych chemicznych na bazie wysokoprocentowego alkoholu izopropylowego charakteryzuję się również wysoką skutecznością w walce ze szkodliwymi drobnoustrojami. Stosując tą metodę usuwamy przy okazji dezynfekcji brud z czyszczonych miejsc. Środki do tej metody  dobierane są odpowiednio do czyszczonej powierzchni. Po zakończeniu procesu pomieszczenie należy przewietrzyć. Metoda zalecana przy czyszczeniu powierzchni dotykowych w tym biurek, klamek, poręczy i tym podobne.

 • Para wodna:
  Zaletą tej technologii jest fakt, iż podczas jednego procesu następuje czyszczenie powierzchni, odkażanie, a także usuwanie zapachów. Metoda ta nie pozostawia po sobie żadnych resztek preparatów ani zapachów mogących powodować alergie i podrażnienia skóry. Jest to jedna z metod, którą stosuje się do czyszczenia toalet, armatury łazienkowej, odświeżania dywanów, tapicerek w mieszkaniach oraz samochodzie.
Przewiń do góry